Logo strony

Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago - Ninjago Final Battle

Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago - Ninjago Final Battle
Kategoria: Gry Lego Ninjago
Ninjago Final Battle to gra dla wszystkich fanów gier lego ninjago. Jej polski tytuł to Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago. Skrócony opis: Przygotujcie się na ostatnią, finałową walkę ninja znanych z Lego Ninjago! Wciel się w rolę jednego z nich, Kaia, i stań do walki z atakującymi cię ze wszystkich stron potworami. Gra przypomina stare bijatyki. Do tej pory zagraliście w nią 17572 razy i oceniliście na 84%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 159 razy Fajna: 134 razy Kiepska: 25 razy Polecana: 33 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Pawex777@wp.pl: zajebista gra polecam wszystkim

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!