Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago - Ninjago Final Battle

Ostateczna Bitwa Wojowników Ninjago - Ninjago Final Battle
Kategoria: Gry Lego Ninjago
Przygotujcie się na ostatnią, finałową walkę ninja znanych z Lego Ninjago! Wciel się w rolę jednego z nich, Kaia, i stań do walki z atakującymi cię ze wszystkich stron potworami. Gra przypomina stare bijatyki. Steruj postacią za pomocą kursorów poruszając się po arenie i wygrywaj kolejne potyczki. Wykorzystaj wszystkie umiejętności walki i udowodnij, że zasługujesz na miano wojownika Ninjago!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 7 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 136 razy Fajna: 115 razy Kiepska: 21 razy Polecana: 30 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Pawex777@wp.pl: zajebista gra polecam wszystkim

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!