Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Masaż Barbi w SPA - Barbie Massage Day

Masaż Barbi w SPA - Barbie Massage Day
Kategoria: Gry Spa
Po ciężkim i wyczerpującym dniu w biurze Barbie jest wykończona. Postanowiła odzyskać trochę sił i wybrać się do SPA na odprężający masaż gorącymi kamieniami. Musisz wymasować jej plecy, jednak pierwszą czynnością jaką musisz wykonać będzie przygotowanie kamieni do zabiegu oraz olejku. Podążaj zgodnie z instrukcją a na pewno lalka będzie zadowolona!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 6 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 3 razy Fajna: 3 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 2 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!