Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Łączenie Owoców - Fruit Connect 2.1

Łączenie Owoców - Fruit Connect 2.1
Kategoria: Gry Owoce
Czy uda ci się połączyć w pary wszystkie owoce rozmieszczone na tablicy? Ujrzysz różne jabłka, arbuzy, banany, pomarańcze i nie tylko. Każda karta ma swoją parę, Spróbuj znaleźć każdą z nich łącząc je za pomocą myszki zanim upłynie czas. Za każde dopasowanie otrzymasz 2 monety.
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 8 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 0 razy Fajna: 0 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!