Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Smutne Małpki - Monkey GO Happy 6

Smutne Małpki - Monkey GO Happy 6
Kategoria: Gry Małpki
Niesamowicie popularna seria gier Monkey Go Happy doczekała się już szóstej odsłony! Jak zwykle naszym zadaniem będzie rozweselenie smutnej małpki! Tym razem autorzy na prawdę się postarali i poziomy na pewno spełnią oczekiwania wszystkich miłośników łamigłówek! Spotkacie się z rozmaitymi i bardzo zróżnicowanymi zadaniami. Tym razem możemy również korzystać z różnych znalezionych obiektów podobnie jak w grach escape. Oprócz tego znajdziemy w niej także układanki, puzzle i wiele, wiele więcej! Spróbujcie ukończyć 15 poziomów, oraz poziom bonusowy polegający między innymi na szukaniu złotych monet i wpiszcie się na listę najlepszych wyników!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 9 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 10 razy Fajna: 8 razy Kiepska: 2 razy Polecana: 2 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Oliwier: Fajna gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marta: Gram w wszystkie części na okrągło i mi się nie znudziła

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!