Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Różnice Pandy - Panda and Friends Difference

Różnice Pandy - Panda and Friends Difference
Jeśli jesteście dobrzy w szukaniu ukrytych na obrazkach różnic to na pewno nie będziecie mieli większych problemów z ukończeniem wszystkich poziomów gry. Na każdej parze obrazków ujrzycie bohaterów zabawnego filmu animowanego Kung Fu Panda. Jeden obrazek znajduje się po lewej stronie, drugi zaś po prawej. Każda para różni się pięcioma szczegółami. Unikajcie klików w nieprawidłowe miejsca i zlokalizujcie wszystkie odróżniające te sceny szczegóły!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 9 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 1 razy Fajna: 1 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!