Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Pojazdy Służb Miejskich - Lego City Time to Build

Pojazdy Służb Miejskich - Lego City Time to Build
Kategoria: Gry Budowanie
Bardzo fajna i wciągająca gierka oparta na serii klocków Lego City. Przed tobą kolejny, ciężki dzień pracy w mieście Lego. Poprowadzisz różne pojazdy służb porządkowych takie jak wóz straży pożarnej, karetkę lub policję. Każdy z tych pojazdów służy do wykonywania innych zadań. Na początku obejmiesz kontrolę nad strażą pożarną i klikając strzałki doprowadzisz ją do miejsca w którym wybuchł pożar. Ugaś go i przejmij kontrolę nad kolejnym pojazdem. Czekają na ciebie również misje karetką oraz radiowozem policyjnym. Miłej zabawy!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 8 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 28 razy Fajna: 22 razy Kiepska: 6 razy Polecana: 15 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!