Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Pojazdy Służb Miejskich - Lego City Time to Build

Pojazdy Służb Miejskich - Lego City Time to Build
Kategoria: Gry Budowanie
Bardzo fajna i wciągająca gierka oparta na serii klocków Lego City. Przed tobą kolejny, ciężki dzień pracy w mieście Lego. Poprowadzisz różne pojazdy służb porządkowych takie jak wóz straży pożarnej, karetkę lub policję. Każdy z tych pojazdów służy do wykonywania innych zadań. Na początku obejmiesz kontrolę nad strażą pożarną i klikając strzałki doprowadzisz ją do miejsca w którym wybuchł pożar. Ugaś go i przejmij kontrolę nad kolejnym pojazdem. Czekają na ciebie również misje karetką oraz radiowozem policyjnym. Miłej zabawy!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 28 razy Fajna: 22 razy Kiepska: 6 razy Polecana: 15 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!