Logo strony

Pojazdy Służb Miejskich - Lego City Time to Build

Pojazdy Służb Miejskich - Lego City Time to Build
Kategoria: Gry Budowanie
Lego City Time to Build to gra dla wszystkich fanów gier budowanie. Jej polski tytuł to Pojazdy Służb Miejskich. Skrócony opis: Bardzo fajna i wciągająca gierka oparta na serii klocków Lego City. Przed tobą kolejny, ciężki dzień pracy w mieście Lego. Do tej pory zagraliście w nią 4562 razy i oceniliście na 81%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 31 razy Fajna: 25 razy Kiepska: 6 razy Polecana: 15 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!