Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Kraina Lodu - Disney Frozen Puzzle

Kraina Lodu - Disney Frozen Puzzle
Kategoria: Gry Puzzle
Frozen, czyli Kraina Lodu to nowy film animowany Walta Disneya który pojawi się w kinach w listopadzie tego roku. Będzie on opowiadał historię młodego alpinisty oraz pięknej dziewczyny o imieniu Anna. Razem wybiorą się w podróż która poprowadzi ich przez ośnieżone, górskie szczyty i klify której celem będzie odnalezienie legendarnej Królowej Śniegu która jako jedyna jest w stanie zatrzymać wieczną zimę. W czasie oczekiwania na film spróbujcie ułożyć obrazek przedstawiający zabawnego renifera którego również znajdziecie w tej bajce!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 0 razy Fajna: 0 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 3 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!