Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Układanka Kraina Lodu - Disney Frozen Jigsaw Puzzle

Układanka Kraina Lodu - Disney Frozen Jigsaw Puzzle
Kategoria: Gry Puzzle
Kolejna, tym razem znacznie trudniejsza gra oparta na bajce Disneya, która za kilka miesięcy wejdzie na ekrany kin. Mowa oczywiście o Krainie Lodu opowiadającej historię pewnego alpinisty oraz Anny, podróżującej z nim dziewczyny. Oboje będą próbowali odszukać mieszkającą wysoko w górach Królową Śniegu która jest w stanie manipulować pogodą. Tylko ona będzie mogła zatrzymać wieczną zimę która nawiedziła ich królestwo. Postarajcie się ułożyć obrazek przedstawiający główną bohaterkę, Anne z puzzli 6x6!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 9 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 4 razy Fajna: 4 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 3 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!