Logo strony

Meblowanie Domu Świnki - Peppa Pig Doll House

Meblowanie Domu Świnki - Peppa Pig Doll House
Kategoria: Gry Dekorowanie
Peppa Pig Doll House to gra dla wszystkich fanów gier dekorowanie. Jej polski tytuł to Meblowanie Domu Świnki. Skrócony opis: Spróbujcie samodzielnie zaprojektować domek dla bohaterki bajki z Mini Mini, zabawnej Świnki Peppy! Wykorzystajcie wszystkie swoje pomysły na wystrojenie wnętrza, rozmieszczenie mebli oraz głównych bohaterów! Wszystko co będzie wam potrzebne znajduje się na dole ekranu, wystarczy kolejne przedmioty przeciągać myszką i umieszczać w różnych pokojach. . Do tej pory zagraliście w nią 3104 razy i oceniliście na 100%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 6 razy Fajna: 6 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 1 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!