Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Puzzle z Minionkami - Despicable Me 2 Spin Puzzle

Puzzle z Minionkami - Despicable Me 2 Spin Puzzle
Kategoria: Gry Puzzle
Spróbujcie uporać się z trzema obrazkami pochodzącymi z filmu Minionki Rozrabiają! Ponownie ujrzycie różne sceny przedstawiające jej bohaterów, jednak tym razem nie będzie to szukanie ukrytych obiektów, a puzzle, na dodatek obrotowe puzzle. Wszystkie fragmenty znajdują się na swoich miejscach, zostały jednak poobracane wokół własnej osi. Spróbujcie to poprawić!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 8 razy Fajna: 6 razy Kiepska: 2 razy Polecana: 1 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!