Logo strony

Dora Jako Syrenka - Dora Beauty Mermaid

Dora Jako Syrenka - Dora Beauty Mermaid
Kategoria: Gry Dora
Dora Beauty Mermaid to gra dla wszystkich fanów gier dora. Jej polski tytuł to Dora Jako Syrenka. Skrócony opis: Dora postanowiła odwiedzić podmorski świat kryjący się w głębinach oceanu. W tym celu za sprawą magicznego eliksiru przemieniła się w syrenkę! Zastaniecie ją siedzącą na dużym, kamiennym bloku wśród podwodnej roślinności i pływających rybek. Do tej pory zagraliście w nią 1318 razy i oceniliście na 100%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 2 razy Fajna: 2 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jagoda: Czemu ta gra sie nie ładuje

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!