Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Ucieczka - LEGO Hero Factory Breakout

Ucieczka - LEGO Hero Factory Breakout
Najnowsza gra oparta na serii Lego Hero Factory. Obejmij sterowanie nad jednym z robotów i ruszaj w teren! Będzie nim trójwymiarowe środowisko pełne rozmaitych przeszkód i przeciwników. Do gry wprowadzi cię samouczek w postaci robota, który zapozna cię z celem gry oraz sposobem sterowania. Robot dysponuje działkiem dzięki któremu może niszczyć różne obiekty oraz strzelać do wrogów. Spróbuj ukończyć każdy ze wspaniałych poziomów!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 9 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 312 razy Fajna: 280 razy Kiepska: 32 razy Polecana: 113 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Dfddsfdsgd: Chce grać w breakout anie inwasion from below
Kilgor200: A mi się nie włącza!
Piotr.pl: Ta gra jest super, jestem na 3 poziomie:)

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!