Logo strony

Ucieczka - LEGO Hero Factory Breakout

Ucieczka - LEGO Hero Factory Breakout
LEGO Hero Factory Breakout to gra dla wszystkich fanów gier lego hero factory. Jej polski tytuł to Ucieczka. Skrócony opis: Najnowsza gra oparta na serii Lego Hero Factory. Obejmij sterowanie nad jednym z robotów i ruszaj w teren! Będzie nim trójwymiarowe środowisko pełne rozmaitych przeszkód i przeciwników. Do tej pory zagraliście w nią 31613 razy i oceniliście na 89%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 358 razy Fajna: 317 razy Kiepska: 41 razy Polecana: 130 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Dfddsfdsgd: Chce grać w breakout anie inwasion from below
Kilgor200: A mi się nie włącza!
Piotr.pl: Ta gra jest super, jestem na 3 poziomie:)

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!