Logo strony

Słodkie Zwycięstwo - Transformers 3 Victory is Sweet

Słodkie Zwycięstwo - Transformers 3 Victory is Sweet
Kategoria: Gry Unity
Transformers 3 Victory is Sweet to gra dla wszystkich fanów gier unity. Jej polski tytuł to Słodkie Zwycięstwo. Skrócony opis: Jeśli podobała wam się trzecia część filmu Transformers to koniecznie zagrajcie w gierkę opartą na jego motywach. Wcielamy się w postać Transformersa Bumblebee i ruszamy do walki z Deceptikonami planującymi zniszczyć miasto. Do tej pory zagraliście w nią 1766 razy i oceniliście na 94%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 18 razy Fajna: 17 razy Kiepska: 1 razy Polecana: 8 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!