Logo strony

Martha Speaks Puzzle - Marta Mówi

Martha Speaks Puzzle - Marta Mówi
Kategoria: Gry Puzzle
Marta Mówi to gra dla wszystkich fanów gier puzzle. Jej polski tytuł to Martha Speaks Puzzle. Skrócony opis: Tytułowa Marta to urocza suczka będąca labradorem, której właścicielką jest mała dziewczynka o imieniu Helena. Pewnego dnia właścicielka podała swojej przyjaciółce zupę literkową. Do tej pory zagraliście w nią 10996 razy i oceniliście na 75%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 48 razy Fajna: 36 razy Kiepska: 12 razy Polecana: 11 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Nm: Nudne puzzle a pies nie mówi

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!