Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Fireman Sam - Strażak Sam

Fireman Sam - Strażak Sam
Kategoria: Gry Puzzle
Strażak Sam to serial animowany dla najmłodszych widzów emitowany na kanale Cartoonito oraz na Mini Mini. Jej tytułowym bohaterem jest dzielny strażak który mieszka wraz ze swoimi przyjaciółmi w miasteczku zwanym Pontypandy. Choć zazwyczaj w miasteczku panuje cisza i spokój to jednak bywają dni które wymagają od naszego bohatera interwencji. Obejrzyjcie bajkę z jego udziałem która została przedstawiona w formie gry w puzzle! Gdy animacja się zatrzyma scenka zostanie podzielona na kilka fragmentów w zależności od wybranego poziomu trudności. Jeśli wybierzemy tryb Easy zadanie nie będą zbyt trudne. Po skończonym układaniu i umieszczeniu każdego kawałka na swoim miejscu bajka ruszy dalej.
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 8 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 9 razy Fajna: 8 razy Kiepska: 1 razy Polecana: 4 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!