Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Fireman Helicopter - Helikopter Straży Pożarnej

Fireman Helicopter - Helikopter Straży Pożarnej
Kategoria: Gry Strażackie
Wspaniała gra dla wszystkich fanów gaszenia pożarów. Tym razem nie będziemy jednak jeździć wielkim czerwonym wozem z długaśną drabiną przytwierdzoną do pojazdu. Zamiast tego będziemy mieli okazję polatać strażackim helikopterem. W małym, skalistym miasteczku wybuchło kilka pożarów które objęły już nawet dachy budynków. Lataj nad miastem zrzucając wodę. Aby uzupełnić zbiornik zbieraj żółte gwiazdki zawieszone w powietrzu.
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 7 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 2 razy Fajna: 2 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 1 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!