Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Turniej Spinnerów - Ninjago Energy Spear 2

Turniej Spinnerów - Ninjago Energy Spear 2
Kategoria: Gry Lego Ninjago
Z pewnością będziecie zachwyceni na wieść o pojawieniu się drugiej części świetnej gry Ninjago Energy Spear! Pamiętacie jeszcze na czym polegała część pierwsza? Ta jest jeszcze lepsza i posiada znacznie więcej możliwości! Zabawa jest również jeszcze bardziej wciągająca! Wybierzcie swojego wojownika spośród pięciu dostępnych postaci i rozpocznijcie turniej! Na polu w kształcie przypominającym okręg stoczycie walkę na spinnery. Aby zwyciężyć konieczne będzie wyrzucenie przeciwnika poza obręb pola. Po każdej wygranej otrzymujemy dostęp do dodatkowych modułów które możemy wykorzystać przy kolejnej walce. Są to nowe bronie, miecze, ostrza i wiele innych ciekawostek! Koniecznie zagrajcie i sprawdźcie się w roli wojownika Lego Ninjago!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 9 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 206 razy Fajna: 182 razy Kiepska: 24 razy Polecana: 76 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
ZŁOŚLIWA: Cześć ta gra jest a prawde super polecam
K W K W: Super gierka ja z kumplem wygrałem całą grę zmiażdżyliśmy innych graczy!
Dodo: Cześć! to znowu ja! jak się macie? gra fajna,nie?
Dodo: Fajna gra!polecam! grałem w 1. jeśli będzie 3,to powiedzcie.

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!