Logo strony

Świńskie Maszyny - Angry Birds Bad Piggies HD 2

Świńskie Maszyny - Angry Birds Bad Piggies HD 2
Kategoria: Gry Budowanie
Angry Birds Bad Piggies HD 2 to gra dla wszystkich fanów gier budowanie. Jej polski tytuł to Świńskie Maszyny. Skrócony opis: Druga część niesamowitego hitu, jakim okazała się pierwsza odsłona Angry Birds Bad Piggies HD! Ponownie wykorzystacie różne elementy konstrukcyjne aby zbudować maszynę przypominającą samolot. To jednak nie wszystko, później będziecie mogli ją oblatać i sprawdzić, czy nie spadnie na ziemię po pokonaniu pierwszych metrów wyznaczonego dystansu. Do tej pory zagraliście w nią 1821 razy i oceniliście na 90%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 10 razy Fajna: 9 razy Kiepska: 1 razy Polecana: 3 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!