Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Mycie Samochodów - Car Wash and Spa

Mycie Samochodów - Car Wash and Spa
Kategoria: Gry Dla Dzieci
Czy myśleliście kiedyś o otwarciu swojej własnej myjni samochodowej? W tej grze będziecie mieli okazję zrealizować ten plan. Wybierzcie jeden z sympatycznych samochodzików a następnie pomalujcie go na jeden z kolorów lakierów. Samochód przyjedzie na myjnię cały ubłocony. Na początek trzeba go będzie porządnie opłukać karsherem, czyli myjką pod wysokim ciśnieniem. Lakier zacznie wyglądać trochę lepiej, jednak do końca jeszcze daleko. Teraz zajmijcie się jego kołami. Trzeba porządnie wyszorować alufelgi. Kolejne etapy to mycie szamponem oraz woskowanie. Po wszystkich zabiegach autko powinno wyglądać jak nowe!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 8 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 1 razy Fajna: 1 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!