Logo strony

Minionek u Okulisty - Minion Eye Care

Minionek u Okulisty - Minion Eye Care
Kategoria: Gry Minionki
Minion Eye Care to gra dla wszystkich fanów gier minionki. Jej polski tytuł to Minionek u Okulisty. Skrócony opis: Nawet Minionki muszą dbać o swoje oczy. Dzisiaj jeden z nich musi odwiedzić lekarza okulistę i sprawdzić, czy jego wzrok jest w dobrej kondycji. Do tej pory zagraliście w nią 2637 razy i oceniliście na 82%. Zapraszamy do gry!

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 34 razy Fajna: 28 razy Kiepska: 6 razy Polecana: 11 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!