Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Minionek u Okulisty - Minion Eye Care

Minionek u Okulisty - Minion Eye Care
Kategoria: Gry Minionki
Nawet Minionki muszą dbać o swoje oczy. Dzisiaj jeden z nich musi odwiedzić lekarza okulistę i sprawdzić, czy jego wzrok jest w dobrej kondycji. Musi się upewnić, że ostrość jego wzroku jest w normie i potrafi dostrzec literki znajdujące się na tablicy. Lekarze przeprowadzi kilka testów aby upewnić się, że wszystko jest w najlepszym porządku. Na początku oczy minionka trzeba będzie zakropić. Następnie rozpocznie się pierwszy test w którym pan doktor sprawdzi czy Minionek dobrze widzi na małą odległość. Pomóż mu zaliczyć wszystkie testy!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 34 razy Fajna: 28 razy Kiepska: 6 razy Polecana: 9 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!