Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Ukryte Obiekty Lego Przygoda - Hidden Numbers The Lego Movie

Ukryte Obiekty Lego Przygoda - Hidden Numbers The Lego Movie
Kategoria: Gry Lego
Witajcie fani ukrytych obiektów. Na pewno wiecie, że niedawno na ekrany kin wszedł pierwszy film o klockach Lego. Dzisiaj będziecie mieli okazję poszukać wraz z jego klockowymi bohaterami ukrytych obiektów. Na scenkach znajdziecie między innymi Lego Batmana, Spidermana oraz inne, znane postacie z komiksów.
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 8 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 24 razy Fajna: 21 razy Kiepska: 3 razy Polecana: 11 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!