Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Sklep Zoologiczny - Dream Aquarium

Sklep Zoologiczny - Dream Aquarium
Kategoria: Gry Sklep
Sophia wreszcie dostała swoją wymarzoną pracę. Pracuje w sklepie z rybkami a jej zadaniem jest obsługiwanie klientów którzy chcą urozmaicić wnętrza swoich domów dodając do wystroju akwarium. Każdego dnia czeka na nią cała masa obowiązków, najważniejsze jest jednak nie pomieszanie zamówień. Musisz odszukać rybkę którą zażyczy sobie dany klient, przybory które są niezbędne do hodowli i tak dalej. Daj z siebie wszystkie i postaraj się aby każdy klient wyszedł od ciebie zadowolony!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 5 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 2 razy Fajna: 2 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!