Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gwiazdy Świnki Pepy - Peppa Pig Hidden Stars

Gwiazdy Świnki Pepy - Peppa Pig Hidden Stars
Kategoria: Gry Dla Dzieci
Świnka Pepa to bajka dla najmłodszych emitowana na kanale Mini Mini. W tej grze zadaniem gracza będzie odszukanie wszystkie ukrytych gwiazdek na obrazkach z tytułową bohaterką. Sprawdźcie swoją spostrzegawczość. Gramy za pomocą myszki, aby usunąć znalezioną literkę z obrazka wystarczy na nią kliknąć. Powodzenia!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 6 razy Fajna: 5 razy Kiepska: 1 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!