Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Ślimak Bob - Snail Bob 2

Ślimak Bob - Snail Bob 2
Kategoria: Gry Przygodowe
Druga część niesamowitej gierki od Kizi. Ponownie wcielamy się w postać zabawnego ślimaka o imieniu Bob i ruszamy w niebezpieczną podróż do domu dziadka, który właśnie dzisiaj obchodzi swoje urodziny. Każdy etap zabawy polega na rozwiązaniu łamigłówki i poprowadzeniu naszego bohatera dalej. Miłej zabawy!
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 10 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 5 razy Fajna: 5 razy Kiepska: 0 razy Polecana: 1 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Patrycja: Spoko jak na razie podoba mi się i jest fajna

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!