Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Sprzątanie Domów - Vickys Cleaning Service

Sprzątanie Domów - Vickys Cleaning Service
Vicky to młoda dziewczyna która pewnego dnia doszła do wniosku, że spróbuje otworzyć firmę trudniącą się w sprzątaniu mieszkań. Właśnie otrzymała swoje pierwsze zlecenie polegające na odszukaniu kilka przedmiotów w starej rezydencji należącej do ekscentrycznego milionera. Rozejrzyj się po pomieszczeniach domu, wśród wielu rupieci musisz wyszukać jedynie kilka z nich. Czy dasz radę?
Proszę czekać, Twoja gra załaduje się za 8 sekund...

Fajna gra Słaba gra Poleć grę Gra nie działa
Głosowano: 1 razy Fajna: 0 razy Kiepska: 1 razy Polecana: 0 razy A jak Ty oceniasz tę grę? Kliknij i zagłosuj!
Jeszcze nikt nie komentował tej gry

Podobne gry online

Ostatnio grane gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!