Logo strony

Zagraj w Tangled Kiss - Pocałunek Roszpunki Gry Barbie

Roszpunka postanowiła nagrodzić swojego księcia gorącym pocałunkiem, jednak w miejscu w którym się aktualnie znajdują aż roi się od nieproszonych gości. Musisz pocałować swojego ukochanego tak, aby nikt w tym czasie was nie dostrzegł. Im dłużej będziesz całować księcia tym więcej punktów zdobędziesz, jednak cały czas musisz mieć się na baczności! Spróbuj ukończyć wszystkie poziomy gry i baw się dobrze!
Tangled Kiss - Pocałunek Roszpunki

Podobne gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!