Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Zagraj w Monkey GO Happy 6 - Smutne Małpki

Monkey GO Happy 6 - Smutne Małpki
Kategoria: Gry Małpki
Niesamowicie popularna seria gier Monkey Go Happy doczekała się już szóstej odsłony! Jak zwykle naszym zadaniem będzie rozweselenie smutnej małpki! Tym razem autorzy na prawdę się postarali i poziomy na pewno spełnią oczekiwania wszystkich miłośników łamigłówek! Spotkacie się z rozmaitymi i bardzo zróżnicowanymi zadaniami. Tym razem możemy również korzystać z różnych znalezionych obiektów podobnie jak w grach escape. Oprócz tego znajdziemy w niej także układanki, puzzle i wiele, wiele więcej! Spróbujcie ukończyć 15 poziomów, oraz poziom bonusowy polegający między innymi na szukaniu złotych monet i wpiszcie się na listę najlepszych wyników!
Monkey GO Happy 6 - Smutne Małpki

Podobne gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!