Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Zagraj w Disney Violetta Jigsaw - Puzzle Wioletty

Disney Violetta Jigsaw - Puzzle Wioletty
Kategoria: Gry Puzzle
Tytułowa Violetta to na pewno dobrze Wam znana bohaterka nowego serialu Disney Channel. Ta nastolatka od najmłodszych lat przejawiała niezwykłe zamiłowanie do śpiewania. Obdarzona jest niezwykłym talentem a swoje umiejętności odziedziczyła po mamie, która była znaną w kraju piosenkarką. Jeśli śledzicie kolejne odcinki serialu z jej udziałem to spróbujcie ułożyć przedstawiające ją puzzle! Obrazek składa się z 25 elementów. Przesuwajcie je za pomocą myszki i łączcie ze sobą! Miłej zabawy!
Disney Violetta Jigsaw - Puzzle Wioletty

Podobne gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!