Logo strony

Zagraj w Dora Beauty Mermaid - Dora Jako Syrenka Gry Dora

Dora postanowiła odwiedzić podmorski świat kryjący się w głębinach oceanu. W tym celu za sprawą magicznego eliksiru przemieniła się w syrenkę! Zastaniecie ją siedzącą na dużym, kamiennym bloku wśród podwodnej roślinności i pływających rybek. Wybierzcie dla niej ładny strój, fryzurę a nawet kolor ogona.
Dora Beauty Mermaid - Dora Jako Syrenka

Podobne gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!