Logo strony

Zagraj w Marta Mówi - Martha Speaks Puzzle Gry Puzzle

Tytułowa Marta to urocza suczka będąca labradorem, której właścicielką jest mała dziewczynka o imieniu Helena. Pewnego dnia właścicielka podała swojej przyjaciółce zupę literkową. Niektóre literki zamiast do żołądka trafiły do jej umysłu dzięki czemu, ku zaskoczeniu domowników przemówiła ludzkim głosem. Podczas oglądania kolejnych odcinków serialu jesteśmy świadkami wielu zabawnych sytuacji które bardzo często koncentrują się na postaci Marty. Czy uda wam się ułożyć przedstawiające ją puzzle?
Marta Mówi - Martha Speaks Puzzle

Podobne gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!