Logo strony

Zagraj w Monkey GO Happy 4 - Płaczące Małpki Gry Point And Click

Kolejna część bardzo fajnej gry point and click o przygodach pewnej małpki, która bawiąc uczy rozwiązywać różne zabawne problemy. Głównym zadaniem gierki będzie uszczęśliwienie i wywołanie uśmiechu na twarzy naszej głównej bohaterki. W tym celu będziemy musieli sprawdzić się w rozwiązywaniu zagadek logicznych i nie tylko, gra zawiera także poziomy zręcznościowe. Powodzenia!
Monkey GO Happy 4 - Płaczące Małpki

Podobne gry

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!