Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Baranek Szon

Baranek Szon w Kosmosie

Baranek Szon w Kosmosie

Trzy zabawne owieczki powracają z barankiem Shaunem na czele. Tym razem wszystkie trzy trafią w kosmos. Za chwilę przekonacie się, jak do tego doszło. Jak zwykle owieczki zgubiły się w mieście. Wykorzystajcie umiejętności i gabaryty każdej z nich aby uporać się z ciekawymi zadaniami logicznymi. Mała owieczka nie potrafi wysoko skakać, za to zmieści się w wąskich przejściach i tunelach. Średnia potrafi skakać i szybko biegać. Ostatnia z nich jest największa. Dzięki swoim rozmiarom może pomóc towarzyszkom dostać się do wysoko położonych miejsc.
Baranek Szon i Strzyżenie Owiec

Baranek Szon i Strzyżenie Owiec

Spróbujcie zagrać w fajną gierkę z Barankiem Szonem w roli głównej. Prowadzisz zakład fryzjerski dla owiec. Spróbuj zarobić na tym interesie jak najwięcej pieniędzy! Wybierz jedną z owiec siedzących w poczekalni i wprowadź ją na właściwe pole. Następnie wymyj owcy sierść i zajmij się jej futrem najlepiej jak potrafisz!

Popularne gry baranek szon

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!