Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ben 10

Baseball z Benem

Baseball z Benem

Czy podejmiesz kolejne wyzwanie wraz z Benem 10? Tym razem nasz nieustraszony bohater kreskówek Cartoon Network postanowił spróbować swoich sił w grze w baseball. Czeka na ciebie sporo poziomów, a na każdym z nich coraz trudniejsze zadania. Musisz trafić kijem baseballowym spadającą z góry piłkę i skierować ją w stronę jednego z zegarków. Nie będzie to jednak takie proste, jest to typowa gra arcade w której musisz wykazać się refleksem. Wyczuj najlepszy moment na uderzenie i postaraj się trafić wszystkie Omnitrixy!
Mafijny Pościg

Mafijny Pościg

W tej grze Twoim zadaniem będzie pomóc Benowi 10 w szalonym pościgu za uciekającymi samochodami mafii. Podczas jazdy przez miasto unikaj kolejnych przeszkód zagradzających drogę i strzelaj do wrogów. Uważaj, ponieważ w tej grze wrogowie również odpowiedzą na twój ogień, nie daj się trafić! Vany różnego koloru posiadają inną wytrzymałość, czarne są najsilniejsze, podczas gry niebieskie o wiele łatwiej zniszczyć. Po zniszczeniu danego pojazdu unikaj odpadających z niego elementów. Gra zakończy się wraz z upłynięciem czasu. Powodzenia!
Wojownik Kung Fu

Wojownik Kung Fu

Ben 10 zawsze marzył, aby nauczyć się jednej ze sztuk walki. Postanowił wybrać kung fu. Po długim i żmudnym szkoleniu postanowił wypróbować swoje umiejętności na wrogich kosmitach, z którymi od czasu do czasu toczy pojedynki. Walcz z każdym z nich korzystając zarówno ze swoich pięści jak i nóg. Pokonanie przeciwników nie będzie proste, musisz wykazać się refleksem. Benem sterujemy za pomocą strzałek, ciosy zadajemy za pomocą przycisków A,S,D. Powodzenia!
Ben Tennyson w Świecie Maria

Ben Tennyson w Świecie Maria

Jeden z najbardziej znanych bohaterów Cartoon Network - Ben 10 przeniósł się dziwnym trafem do świata Mario. Teraz aby się z tego miejsca wydostać będzie musiał znaleźć jakąś drogę wyjścia. Jedynym sposobem na ucieczkę będzie dotarcie do końca wszystkich poziomów! Przemierzaj kolejne lokacje tej wspaniałej platformówki zbierając punkty, unikając przeciwników i rozmijając głową kamienne bloki!
Karty Potworów

Karty Potworów

W tej grze będziesz miał okazję spróbować swoich sił na trzech poziomach. Każdy z nich różni się ilością kart pamięciowych. Gra posiada również limit czasu w którym musisz odszukać wszystkie pary kosmitów z kreskówki o Benie 10. Wśród nich znajdziesz zarówno kosmitów z którymi Ben walczy na co dzień jak i postacie w które potrafi się przemienić. Miłej gry!
Zimowa Jazda Bena

Zimowa Jazda Bena

Przygotujcie się na rewelacyjną i szybką grę której głównym bohaterem będzie znany i lubiany bohater kreskówkek Cartoon Network Ben 10! Spróbujcie przymierzyć osnieżoną, trudną trasę na motore i się nie przewrócić! Dotarcie do finiszu każdej trasy będzie prawdziwym wyzwaniem nawet dla wprawionych motocyklistów, jednak z pewnością każdy fan Bena da radę.
Ben na Koniu

Ben na Koniu

Ciekawa, choć prosta gra zręcznościowa z Benem 10 w roli głównej. Tym razem przeżyjemy nieco nietypową jak dla niego przygodę. Ruszymy na koniu w pościg za porwaną księżniczką. Podczas drogi przez las przeskakujemy nad przeszkodami i zbieramy złoto oraz inne obiekty które leżą na drodze.
Pasjans Bena 10

Pasjans Bena 10

Prosta i całkiem przyjemna gierka zarówno dla fanów Bena 10 jak i gier karcianych. Spróbuj ułożyć pasjansa kartami nawiązującymi swoją grafiką do bohatera kreskówek Cartoon Network!
Ciężarówka Bena

Ciężarówka Bena

Tym razem coś dla wszystkich miłośników jednego z najbardziej znanych bohaterów Cartoon Network, czyli Bena 10. Pomóżcie mu dojechać do mety każdego poziomu. Wsiędziecie za kierownicę półciężarówki i spróbujcie poradzić sobie z dość wyboistym i trudnym do pokonania terenem. Miłej jazdy i wielu punktów!
Jazda na Silniku

Jazda na Silniku

Tym razem wraz z Benem 10 z Cartoon Network będziecie mieli okazję przejechać się dziwacznym pojazdem wyposażonym w sporych rozmiarów silnik. Spróbujcie pokonać nim jak największy dystans, jednak uważajcie aby się nie przewrócić. Trasa prowadzi przez góry, pada śnieg i jest bardzo wyboiście. Czasami natrafimy na spore wyskoki, postarajcie się lądować bezpiecznie.
Wojna z Gangiem

Wojna z Gangiem

Na ulicach szerzy się przestępczość, jest coraz bardziej niebezpiecznie. Ben 10 postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i po raz kolejny udowodnić, że zasługuje na miano superbohatera! Ruszaj do walki i walcz z członkami gangu wałęsającymi się po ulicy. Na końcu gry czeka cię także walka z bossem, jednak z pewnością będziesz w stanie sobie z nim poradzić.
Średniowieczny Łucznik

Średniowieczny Łucznik

Ben 10 za pomocą wehikułu czasu przeniósł się w czasy średniowiecza. Teraz będzie musiał jednak walczyć o przetrwanie ponieważ na jego drodze stanie wielu przeciwników. Na szczęści udało mu się zbudować łuk dzięki któremu będzie w stanie stawić czoła napotkanym rycerzom. Przemierzaj kolejne lokacje i unikaj strzał przeciwnika. Powodzenia!

Opis kategorii

Zagrajcie w najlepsze gry poświęcone Benowi 10, znanej postaci kreskówek Cartoon Network, i po raz kolejny pomóżcie mu w zmaganiach z kosmitami chcącymi odebrać mu Omnitrix! Wraz z bohaterem pojeździcie na motorach, zasiądziecie za kierownicą samochodów i ciężarówek, postrzelacie do przeciwników lub po prostu wybierzecie dla niego nowy, bombowy strój!

Popularne gry ben 10

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!