Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ben 10 Omniverse

Trening Pamięci

Trening Pamięci

Nowa gra pamięciowa z ulubieńcem wszystkich fanów Cartoon Network - Benem 10! W tej grze poćwiczycie wraz z Benem swoją pamięć. Spróbujcie jak najszybciej przejść każdy poziom wskazując bezbłędnie wszystkie karty przedstawiające takie same obrazki. W jednej turze odwracasz tylko dwie z nich. Jeśli obrazki z Omniverse są takie same karty pozostaną odwrócone. Jeśli nie, ponownie zostaną zakryte.
Ben Szefem Kuchni

Ben Szefem Kuchni

Wykorzystaj bardzo ostry nuż kucharski aby pomóc Benowi 10 w kuchni! Jeśli nie potraficie sobie wyobrazić chłopaka z Cartoon Network w roli kucharza to za chwilę zobaczycie to na własne oczy. Zabawa jest bardzo podobna do gry w Cutting Fruits. Z dołu ekranu będą podrzucane do góry różne owoce a my za pomocą myszki poruszamy nożem i tniemy je na maleńkie kawałeczki!
Ciężarówka Kosmitów

Ciężarówka Kosmitów

Wciel się w rolę jednej z najpopularniejszych postaci kreskówek Cartoon Network - Bentena i zagraj w najnowszą grę nawiązującą do najnowszej serii Omniverse! Siadaj za kierownicę wielkiej ciężarówki i spróbuj przewieźć kosmitów z jednego miejsca do drugiego. Droga będzie dosyć wyboista więc staraj się zwolnić na wybojach aby nie zgubić żadnego z kosmitów. Spora liczba poziomów to gwarancja wspaniałej zabawy na kilkadziesiąt minut.
Walka z Robotami

Walka z Robotami

Malware to jeden z najbardziej niebezpiecznych przeciwników Bena 10 znany z serii Omniverse. Ben będzie musiał stawić mu czoła i wykorzystać swoje umiejętności aby pokrzyżować jego plany. Wyrusz do jego bazy i pokonuj kolejne lokacje pełne przeciwników, pułapek i innych niebezpieczeństw. Wykorzystaj dwóch kosmitów w które będzie mógł się przemienić, jednym z nich jest małpa która potrafi wspinać się po ścianach. Na zakończenie czeka cię finałowa walka z Malwarem.

Popularne gry ben 10 omniverse

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!