Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Bieganie Po Dachach

Klockowy Archeolog

Klockowy Archeolog

Wyruszcie na niesamowitą przygodę z najbardziej znanym archeologiem świata! Lego Indiana Jones The Boulder Scene to gierka nawiązująca do znanej, filmowej sceny z jego udziałem. Waszym zadaniem będzie torowanie drogi naszemu bohaterowi podczas ucieczki z peruwiańskiej świątyni. Podnosząc złotą statuetkę uruchomił on mechanizm starożytnej pułapki. Teraz musi biec ile sił w nogach aby nie przejechał po nim ważący kilkaset ton kamień. Klikaj na obiekty, niszcz pajęczyny, huśtaj się na linach i zbieraj skarby!
Spajdermen Ratuje Mary Jane

Spajdermen Ratuje Mary Jane

Przygotujcie się na rewelacyjną grę opartą na filmie Spiderman 3 oraz komiksach Marvel i ruszajcie wraz ze Peterem Parkerem przebranym w kostium Spajdermena na ratunek swojej ukochanej Mary Jane. Zabawa ponownie będzie polegała na przeskakiwaniu po budynkach, bieganiu po dachach i uważaniu aby nie spaść w dół. Na niektórych budynkach wiszą liny których możesz się złapać aby przeskoczyć dłuższe odległości. Uważaj jednak na latającego nad miastem Zielonego Goblina.
Zabierz Prezenty Mikołajowi

Zabierz Prezenty Mikołajowi

W tej wigilijny wieczór znudzony spoglądałeś przez swoje okno w oczekiwaniu na przybycie świętego Mikołaja. Nagle dostrzegłeś go biegającego z workiem po dachach domów. W tym roku chcesz otrzymać od niego jak najwięcej paczek, musisz jednak się o to postarać. Wykorzystaj swój refleks i kliknij Mikołaja gdy tylko zobaczysz jak biegnie po dachu. Musisz być szybki ponieważ masz na to tylko kilka chwil. Gra składa się z kilku poziomów, aby odblokować następne lokacje musisz zdobyć jak najwięcej punktów.
Ucieczka z Więzienia

Ucieczka z Więzienia

Więźniowi którego za kilka chwil poznacie udało się zbiec z więzienia. Przez wiele tygodni nocą wykonywał podkop ze swojej celi i przekopał się za więzienne mury. Ten nocy postanowił uciec. Na jego nieszczęście dostrzegł to strażnik wartujący na wieży. W pogoń za nim ruszyła specjalna furgonetka policyjna. Bohater rzucił się do ucieczki, niestety pola dróżka usiana jest przeszkodami. Prowadź go unikając drewnianych bali tarasujących drogę, zbieraj monety, ślizgaj się pod przeszkodami, zmieniaj pasy lub przeskakuj przeszkody. Wystarczy jeden niewłaściwy ruch wpadniesz w ręce policji.
Drużyna Superbohaterów

Drużyna Superbohaterów

Gierka stworzona na bazie komiksowych superbohaterów, wśród których do walki stanie między innymi Iron Man, czyli człowiek ze stali, Spiderman - człowiek pająk czy Kobieta Kot. Będzie to gra w stylu Tower Defense w której spróbujecie obronić miasto przed atakującymi je robotami. Bohaterów rozmieszczamy na dachach budynków. Każdy z nich dysponuje innymi mocami i inną siłą ognia, najważniejsze jest jednak powstrzymanie wszystkie fal ataków przez odpowiednie wykorzystanie tych postaci.
Prehistoryczny Bieg

Prehistoryczny Bieg

Bohaterowie Lego Chima powracają do nas w kolejnej, zabawnej gierce zręcznościowej! Jeden z bohaterów przeniósł się do czasów prehistorii, epoki gigantycznych Brontozaurów, Tyranozaurów i Pterodaktyli. Ten ostatni będzie nam towarzyszył podczas wędrówki. W tej chwili gonią go wielkie, epokowe stwory który upatrzyły go sobie na dzisiejsze danie. Pomóż mu wziąć nogi za pas i biec ile sił w nogach. Droga będzie niebezpieczna i pełna zdradliwych miejsc. W odpowiedniej chwili będziemy musieli wykonać unik lub przeskoczyć nad jedną z licznych przepaści. Dodatkowo podczas biegu myszką możemy kontrolować Pterodaktyla który zbierze dla nas kolorowe kule energii.
Eksperyment ze Świetlikami

Eksperyment ze Świetlikami

Nasi pomysłowi bohaterowie, Fineasz i Ferb mają kolejny plan. Do jego zrealizowania będą jednak potrzebowali sporej ilości świetlików. Niestety w dzień na pewno ich nie znajdą, za to nocą będą widoczne jak na dłoni. Gdzie jednak najlepiej ich poszukać jeśli nie na cmentarzu? Biegnij wraz z Fineaszem, Ferbem oraz Pepe Panem Dziobakiem i chwytaj je w siatkę na motyle. Uważaj przy okazji aby nie spadli na jakiś kamień lub nagrobek. Kliknij na każdego z bohaterów z osobna aby przeskoczyli przeszkodę. Świetliki będą się znajdowały na różnych wysokościach, każdy bohater potrafi podskoczyć na nieco inną wysokość więc pobaw się trochę i sprawdź ich predyspozycje!
Gra Cieni

Gra Cieni

Gra Cieni oparta została na wielkim, kinowym hicie o przygodach znanego detektywa Sherlocka Holmesa oraz zawsze towarzyszącego mu doktora Watsona. To jedna z najfajniejszych gier 3d opartych na unity. Świat oglądamy z perspektywy trzeciej osoby prowadząc jedną lub drugą postać. Bohaterowie będą musieli stawić czoło sługusom jednego z największych geniuszy zbrodni, doktora Moriarty, który dąży do wywołania wojny która obejmie całą Europę. Potyczki będziemy toczyli zarówno na dachach londyńskich domów, jak i w austriackich lasach. Gra nie mieści się w oknie, więc przesuńcie ją do prawego górnego rogu i kliknijcie ikonkę dzięki której przełączycie ją w tryb pełnoekranowy.

Popularne gry bieganie po dachach

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!