Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Bobasy

Ogrodowa Kąpiel Bobasa

Ogrodowa Kąpiel Bobasa

Pewien mały bobas bardzo ubrudził się podczas zabawy na podwórku. Mama postanowiła zrobić mu kąpiel na dworze ponieważ jest bardzo gorąco. Dopilnuj aby wykonała wszystkie czynności takie jak mycie głowy szamponem. Przyda jej się także mydło. Pamiętaj, że podczas kąpania dziecka trzeba bardzo uważać, jeden niewłaściwy ruch i dzidziuś zacznie płakać.
Opieka nad Bobasami

Opieka nad Bobasami

W tej grze będziesz musiała zająć się trójką małych bobasów i poświęcać im ciągłą uwagę zaspokajając ich potrzeby. Każdy brzdąc w danym momencie będzie życzył sobie czegoś innego. Jeden będzie chciał jeść, więc będziesz musiała podać mu butelkę z mlekiem, drugi z kolei może chcieć się pobawić. Lepiej w porę daj im to czego chcą ponieważ mogą się rozpłakać.
Najlepsza Mama

Najlepsza Mama

Każda mama może zasłużyć na miano super mamy! Pomóż jednej z nich zaopiekować się małym bobasem i wykonuj wszystkie czynności niezbędne podczas pielęgnowania dziecka. Czeka na ciebie wiele pracy, między innymi zmienianie pieluch, zabawianie brzdąca zabawkami, nakładanie balsamu na jego skórę i wiele więcej. W kolejnym poziomie pojawi się dwójka dzieci więc pracy będzie dwa razy więcej. Miłej gry!
Kąpanie Dziecka

Kąpanie Dziecka

Jakub to mały chłopiec który czasami bywa strasznie grymaśny. Z drugiej strony bardzo lubi wieczorne kąpiele w wannie. Ma okazję pobawić się w wannie swoimi ulubionymi zabawkami. Dzisiaj jego mama jest bardzo zajęta więc wieczorne obowiązki przy dziecku przypadną właśnie tobie. Przygotuj kąpiel dla dziecka i porządnie go wyszoruj. Zajmuj jego uwagę podczas mycia podając mu różne zabawki. Po kąpieli będzie trzeba również dziecko ubrać.
Już Pora Spać

Już Pora Spać

Na pewno każda mama małego brzdąca wie, jak wiele trudu sprawia położenie go spać. Bywają dni, w których dziecko pomimo późnej pory oraz zmęczenia nie może zasnąć. Mama śpiewa mu kołysankę, tuli i kołysze w ramionach, jednak brzdąc nadal uśmiecha się zachęcając rodzica do zabawy. Być może mała zmiana otoczenia sprawi, że malec da swojej mamie odpocząć i w końcu położy się do łóżeczka? Zmień wygląd jego pokoiku począwszy od tapet aż po nocny widok za oknem!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!