Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Bobi

Bobi Jedzie Samochodem

Bobi Jedzie Samochodem

BobiBobi Rider to gra w której Bobi musi pokonać jak największą ilość kilometrów swoich samochodzikiem. Dodatkowo będzie musiał także zebrać jak najwięcej skarbów które zauważy podczas jazdy. Poprowadź go jak najdalej i pomóż zdobyć jak najwięcej złota oraz punktów!
Ciuchcia Bobi Bobi

Ciuchcia Bobi Bobi

Wspaniała gra edukacyjna dla najmłodszych graczy nawiązująca do postaci zabawnego stworka zwącego się BobiBobi. Będzie on jeździł małą ciuchcią a ty musisz zbierać pisanki i wrzucać je do odpowiednich wagoników. Czas na wykonanie tego zadania będzie ograniczony, ponieważ za nieprawidłowe trafienie i stłuczenie pisanki stracisz 10 sekund czasu. Każdy wagonik pomieści jedynie pięć jajek.
Bobi Kompozytor

Bobi Kompozytor

Bardzo fajna mini gierka dla najmłodszych graczy w której będziemy mieli okazję skomponować swój własny utwór muzyczny wraz z BobiBobi. Wykorzystamy jeden z czterech dostępnych instrumentów muzycznych, następnie napiszemy melodię która następnie zostanie odegrana na różnych instrumentach, takich jak pianino czy gitara.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!