Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Bobibobi

Złóż Samochód

Złóż Samochód

Gierka dla wszystkich fanów i fanek Bobibobi. Wasze zadanie będzie polegało na złożeniu z elementów samochodu jeepa naszego bohatera. Poszczególne części przeciągamy za pomocą myszki i umieszczamy na właściwych pozycjach. Powodzenia i miłego budowania samochodu.
Układanka BobiBobi

Układanka BobiBobi

Pierwsza część bardzo fajnej, wielkanocnej układanki od BobiBobi. Ponownie gierka przeznaczona jest głównie dla najmłodszych graczy. Sprawdźcie efekt współpracy wielkanocnego zajączka z małym kurczaczkiem układając przedstawiający ich obrazek. Wystarczy, że będziecie przeciągali pojawiające się na dole ekranu puzzle i umieszczali je we właściwych pozycjach.
Bobi Jedzie Samochodem

Bobi Jedzie Samochodem

BobiBobi Rider to gra w której Bobi musi pokonać jak największą ilość kilometrów swoich samochodzikiem. Dodatkowo będzie musiał także zebrać jak najwięcej skarbów które zauważy podczas jazdy. Poprowadź go jak najdalej i pomóż zdobyć jak najwięcej złota oraz punktów!
Bobi Kompozytor

Bobi Kompozytor

Bardzo fajna mini gierka dla najmłodszych graczy w której będziemy mieli okazję skomponować swój własny utwór muzyczny wraz z BobiBobi. Wykorzystamy jeden z czterech dostępnych instrumentów muzycznych, następnie napiszemy melodię która następnie zostanie odegrana na różnych instrumentach, takich jak pianino czy gitara.
Ubieranie Choinki

Ubieranie Choinki

Tym razem gierka świąteczna prosto od BobiBobi. W te święta musicie ubrać choinkę tak pięknie jak nigdy przedtem. Wieszajcie na świątecznym drzewku bombki, łańcuchy, ciasteczka, cukierki, świeczki i inne elementy dekoracyjne. W sumie będzie ich aż 21 więc macie całą masę możliwości. Być może choinka którą stworzycie zachwyci samego Świętego Mikołaja!
Puzzle z BobiBobi

Puzzle z BobiBobi

Kolejna gra dla młodszych miłośników wirtualnej rozgrywki. Ponownie jej główną postacią będzie BobiBobi, który tym razem przygotować dla was puzzle nawiązujące do święta Halloween. Aby dowiedzieć się co przedstawiają obrazki będziecie musieli je najpierw ułożyć. Mogą przedstawiać zarówno duchy, jak i dzieci przebrane w upiorne kostiumy. Sprawdźcie to sami!
Wielkanocne Puzzle BobiBobi

Wielkanocne Puzzle BobiBobi

Kolejna, fajna gra wielkanocna od BobiBobi. Tym razem obrazek będzie przedstawiał uroczą parę królików spacerujących po łące z koszykami wypełnionymi różnokolorowymi pisankami. Waszym zadaniem będzie ułożenie tej scenki z puzzli. Każdy fragment obrazka musicie przeciągnąć za pomocą myszki i umieścić na właściwej pozycji. Powodzenia!
Robienie Pizzy z Bobim

Robienie Pizzy z Bobim

Tym razem zabawimy się w kucharzy i postaramy się zrobić kilka pysznych pizz wraz z BobiBobi. Niestety nasz bohater ma spory kłopot ponieważ zapomniał jakich składników powinien użyć aby wszystko poszło tak jak trzeba. Musimy pomóc mu wybrać odpowiednie składniki a następnie przyrządzić pizzę zgodnie z przepisem. Jeśli nam się poszczęści zdobędziemy gwiazdki, spróbujcie zebrać ich jak najwięcej!
Edukacyjna Gra Pamięciowa

Edukacyjna Gra Pamięciowa

Oto zabawna gra na Halloween dla najmłodszych graczy, szczególnie fanów Bobibobi. Tym razem poćwiczycie trochę swoją pamięć. Przyjrzyjcie się bardzo uważnie tej halloweenowej dyni i postarajcie się zapamiętać jak najwięcej szczegółów dotyczących jej wyglądu. Następnym zadaniem będzie odnalezienie tej dyni spośród kilku innych. Czeka na was pięć poziomów, a na zakończenie pewien bonus. Aby go zobaczyć musicie wykazać się cierpliwością.
Ubieranka Mikołaja

Ubieranka Mikołaja

W te święta BobiBobi postanowił zrobić dobry uczynek i pomóc Świętemu Mikołajowi w dostarczaniu prezentów do grzecznych dzieci. Nie wie jednak jak powinien się ubrać aby stać się prawdziwym pomocnikiem Mikołaja. Potrzebuje waszej pomocy. Wybierzcie dla niego czerwony strój który będzie pasować idealnie. Możecie zmieniać różne elementy jego wyglądu więc na pewno coś wymyślicie.
Ciuchcia Bobi Bobi

Ciuchcia Bobi Bobi

Wspaniała gra edukacyjna dla najmłodszych graczy nawiązująca do postaci zabawnego stworka zwącego się BobiBobi. Będzie on jeździł małą ciuchcią a ty musisz zbierać pisanki i wrzucać je do odpowiednich wagoników. Czas na wykonanie tego zadania będzie ograniczony, ponieważ za nieprawidłowe trafienie i stłuczenie pisanki stracisz 10 sekund czasu. Każdy wagonik pomieści jedynie pięć jajek.
Łapanie Balonów

Łapanie Balonów

W tej gierce waszym zadaniem będzie złapanie jak największej ilości baloników w jak najkrótszym czasie gry. Im szybciej będziecie je łapać tym więcej punktów zdobędziecie. Czasami zamiast balonika pojawi się BobiBobi, jeśli na niego klikniecie stracicie kilka cennych punktów więc uważajcie i pilnujcie czasu!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!