Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Budowanie Miasta

Budowa Maszyn z Umizumi

Budowa Maszyn z Umizumi

Pewnego dnia Geo z Umizoomi postanowiła pobawić się w konstruktorkę maszyn. Możesz wybrać jedną z dostępnych w menu konstrukcji - może to być na przykład helikopter, łódź podwodna lub statek. Każda z nich będzie zbudowana z figur geometrycznych. Koniecznie pomóżcie jej i zagrajcie w tą gierkę edukacyjną i poszukajcie wszystkich potrzebnych do budowy fragmentów w otoczeniu!
Szalona Jazda

Szalona Jazda

Rzuć się w wir gęstego ruchu na ulicach pewnego zatłoczonego miasta, pędź przed siebie przedzierając się pomiędzy jadącymi po autostradzie samochodami i zdobywaj kolejne punkty.
Budowania Świata

Budowania Świata

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Właśnie pojewiła się nowa wersja Mine Clone, oparta na popularnym Minecrafcie. W tej edycji do swojej dyspozycji otrzymacie jeszcze więcej narzędzi, broni oraz bloków, z których wzniesiecie jeszcze większe i wspanialsze konstrukcje. Stwórzcie wspaniałą krainę pełną ciekawych budynków. Wznoście domy, zamki, wieże i inne konstrukcje które przyjdą Wam do głowy!
Kosmiczny Transmiter

Kosmiczny Transmiter

Pewnego dnia Fineasz i Ferb oglądali telewizję. Leciał program o programie SETI i poszukiwaniu pozaziemskich cywilizacji. W pewnym momencie jeden z braci wpadł na pomysł, aby zbudować swoją własną wieżę komunikacyjną, za pośrednictwem której nawiążą pierwszy w historii ludzkości kontakt z kosmitami. Pomóż im zrealizować ten plan rozmieszczając belki i budując wieżę. Umieść na jej szczycie nadajnik satelitarny!
Drogi Starożytnego Rzymu

Drogi Starożytnego Rzymu

Czemu starożytny Rzym zawdzięczał swoją potęgę i stał się swego czasu jednym z największych imperiów starożytnego świata? Drogom dzięki którym wojsko mogło w szybki sposób pokonywać spore odległości. Rozpoczniesz pracę jako budowniczy dróg i pomożesz nieść chwałę cesarza w najdalsze zakątki barbarzyńskiego świata. Rozpocznij niesamowitą podróż która przeprowadzi cię przez różne krainy. Powodzenia!
Najlepsza Kolejka Górska

Najlepsza Kolejka Górska

Fineasz i Ferb to młode chłopaki które potrafią zbudować praktycznie wszystko. Tym razem w centrum ich zainteresowań znalazła się kolejka górka. Postanowili zbudować taki tor, którego jeszcze nikt na oczy nie widział. Będzie długi, pełny pętli, zjazdów i stromych podjazdów. Ty wcielisz się w rolę projektanta. Nanoś na siatkę kolejne elementy konstrukcji i testuj swój tor jeżdżąc po nim wagonikami!
Budowanie Hotelu

Budowanie Hotelu

Pierwsza część gry Innkeeper okazała się wielkim sukcesem, przyszła więc pora na część drugą. Tym razem obejmiecie kontrolę nad kolejnym hotelem. Tym razem znajdował się on będzie na pewnej tropikalnej wyspie turystycznej. Czy uda ci się przemienić to miejsca w prawdziwy, pięciogwiazdkowy kurort? W tej części obsłużycie ponad 20 typów hotelowych gości, zbudujecie sześć typów pokoi, przetestujecie ponad 21 różnych udoskonaleń oraz masę nowego sprzętu i wyposażenia.
Budowanie Domku

Budowanie Domku

Lalka Barbie postanowiła urozmaicić trochę otoczenie swojego domu i na pustym placu ustawić domek do zabaw, do którego trzeba będzie wchodzić po drabinie. Będzie to odpowiednik domku na drzewie, jednak znajdujący się trochę niżej. Będzie do niego przylegała również zjeżdżalnia po której będzie można szybko dostać się na dół. Musisz pomóc jej w doborze kolorów ścian, dachu, tarasu oraz wyglądu różnych jego części.
Zabawny Domek

Zabawny Domek

Pewnego poranka Barbie obudziła się i pomyślała, jak fajnie byłoby mieć w swoim ogródku domek zabaw. Postanowiła szybko zrealizować swój plan. Po kilku godzinach domek jest już gotowy, zostało tylko jego udekorowanie ponieważ wiadomo, że musi on również pięknie wyglądać. Nadaj mu niesamowity wygląd za pomocą dostępnych dekoracji! Zmieniaj kolory różnych jego elementów bądź wymieniaj całe części i dobierz wszystko tak, aby prezentował się jak najfajniej!
Przyjaciółki na Basenie

Przyjaciółki na Basenie

Przygotujcie się na wspaniałą grę opartą na serii Lego Friends dla dziewczyn! Wasze zadanie będzie polegało na zorganizowaniu hucznej imprezy na basenie. Piękna grafika oparta na silniku Unity 3D z pewnością przypadnie Wam do gustu. Dookoła basenu znajdują się puste miejsca w których możecie ulokować różne obiekty, takie jak bufet z kanapkami i nie tylko. Wybierzcie co powinno znajdować się w każdym miejscu, zastanówcie się jakie dobrać kolory i wykorzystajcie swoją wyobraźnię!
Motorem po Watykanie

Motorem po Watykanie

Wsiadajcie na motor i ruszajcie na przejażdżkę po Watykanie! W tle ujrzycie sceny przedstawiające architekturę miasta, na drodze natomiast natkniecie się na wiele różnych przeszkód które będziecie musieli pokonać, jeśli chcecie dojechać do celu.
Budowanie Akwarium

Budowanie Akwarium

Dziś wielki dzień! Mała Hazel dostanie od mamy swoje pierwsze zwierzątko! Sprawdźcie, czy będzie umiała się nim zaopiekować. Na początku pomożesz jej w zbudowaniu akwarium będącego jej przyszłym domem. Naczynie trzeba będzie odpowiednio zaaranżować, udekorować i wystroić. Nie może w nim niczego zabraknąć. Rybki bardzo lubią rośliny więc powinniście umieścić kilka z nich na dnie. Później przyjdzie oczywiście czas na napełnienie akwarium wodą i wpuszczenie do niej złotej rybki! Karmcie ją i pilnujcie aby dostała wszystko o co poprosi!

Popularne gry budowanie miasta

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!