Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Budowanie Miasta

Obiekty w Wenecji

Obiekty w Wenecji

Wybierz się w podróż do pięknej Wenecji, jednego z najbardziej romantycznych miejsc na świecie i odkryj tajemnice tego miasta! Spróbuj znaleźć każdy z bardzo dobrze ukrytych obiektów. Wykaż się spostrzegawczością i postaraj się nie klikać gdzie popadnie.
Pocałunek z Bohaterem

Pocałunek z Bohaterem

Czy pomożecie Scottowi całować się podczas spotkania ze swoją dziewczyną? Oboje znajdują się w samym centrum wielkiego miasta. Są z nimi również inni członkowie drużyny którzy co pewien czas zazdrośnie spoglądają w ich kierunku. Dopilnujcie aby nie zauważyli tej pary podczas romantycznych pocałunków! Miłej zabawy!
Hawajska Plaża

Hawajska Plaża

Przenieście się na romantyczne plaże Hawajów gdzie pewna zakochana w sobie para postanowiła spędzić wakacje z dala od hałasu wielkiego miasta. Ta romantyczna atmosfera wprawiła ich w tak dobry nastrój, że postanowili się pocałować. Dopilnuj aby nikt ich podczas tych czułości nie dostrzegł. Powodzenia!
Pojazdy Służb Miejskich

Pojazdy Służb Miejskich

Bardzo fajna i wciągająca gierka oparta na serii klocków Lego City. Przed tobą kolejny, ciężki dzień pracy w mieście Lego. Poprowadzisz różne pojazdy służb porządkowych takie jak wóz straży pożarnej, karetkę lub policję. Każdy z tych pojazdów służy do wykonywania innych zadań. Na początku obejmiesz kontrolę nad strażą pożarną i klikając strzałki doprowadzisz ją do miejsca w którym wybuchł pożar. Ugaś go i przejmij kontrolę nad kolejnym pojazdem. Czekają na ciebie również misje karetką oraz radiowozem policyjnym. Miłej zabawy!
Minecraft 3D

Minecraft 3D

Minecraft to gra którą z pewnością gra każdy fan gier komputerowych. To pozycja jedyna w swoim rodzaju. Cała zabawa polega na budowaniu świata z trójwymiarowych sześcianów. Ogranicza nas jedynie nasza własna wyobraźnia, ponieważ możemy w nim zbudować praktycznie wszystko co przyjdzie nam do głowy, począwszy od domów, wież, zamków, pałaców, wieżowców po całe krainy pełne rzek, jezior, gór i systemów jaskiń. Poruszamy się ludzikiem wyposażonym w kilof, korzystamy z różnych materiałów i budujemy! Ta wersja została w całości oparta na bardzo wydajnym silniku Unity 3D, dzięki czemu uświadczy na nie tylko ładna, trójwymiarowa grafika ale również płynna animacja.
Litery w Shanghaiu

Litery w Shanghaiu

Wybierz się w bardzo daleką podróż i odwiedź Shanghai. Panorama miasta nocą robi ogromne wrażenie, dziwne jest tylko to, że wszędzie unoszą się ledwo widoczne litery. Spróbuj je wszystkie pozbierać. Za każde prawidłowe kliknięcie zostaniesz nagrodzony punktami!
Zakonnica z Giwerą

Zakonnica z Giwerą

Bardzo fajna strzelanka w której tym razem wcielimy się w postać pewnej uzbrojonej po zęby zakonnicy. Na ulicach miasta rozpanoszyli się przestępcy, postanowiła więc wziąć sprawy we własne ręce i ruszyć do akcji aby oczyścić miasto z oprychów. Poprowadź ją przez kolejne poziomy tej ciekawej, przesuwanej strzelanki i nie daj się zabić!
Konstruktor Maszyn Latających

Konstruktor Maszyn Latających

Za chwilę przekonacie się sami, że nawet świnie z Angry Birds potrafią wzbić się w powietrze, co dotychczas było domeną ich odwiecznych przeciwników - ptaków. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ trzeba będzie zbudować maszynę latającą która nie runie w dół już po pierwszym, próbnym locie. Zagrajcie we flashową wersję wielkiego hitu z urządzeń mobilnych i sprawdźcie się w roli konstruktorów. Jeśli wasza maszyna zdoła dotrzeć do celu zwycięstwo macie już w kieszeni. Z pewnością na początku spotka was sporo niepowodzeń, jednak eksperymentowanie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu!
Wojny Gangów

Wojny Gangów

Ulice wielkiego miasta zostały opanowane przez przestępców i gangi. Spróbuj wcielić się w postać jednego z nich i spróbuj swoich sił w tym fachu! Do twoich codziennych obowiązków będzie należało pozbywanie się konkurencji, dealerów czy wysadzanie samochodów w powietrze. Koniecznie zagraj w tą zabijankę i sprawdź czy uda ci się przeżyć choć jeden dzień!
Rowerowa Przeprawa

Rowerowa Przeprawa

Tym razem twoim głównym celem będzie wskoczenie na rower i zaparkowanie go w wyznaczonym miejscu miasta w jak najkrótszym, możliwym czasie. Spiesz się i omijaj kolejne przeszkody, uważaj aby nie uderzyć w żadną z nich, na mieście jest dość ciasno, musisz przeciskać się pomiędzy innymi pojazdami i przeszkodami. Powodzenia!
Ulice ze Snu

Ulice ze Snu

Czy wierzycie w sny? Jeśli tak, to wybierzcie się na przechadzkę ulicami pewnego miasta i podążajcie za historią opowiedzianą w grze. Waszym zadaniem będzie wykonanie kilku czynności, na jednym poziomie będziecie szukali ukrytych przedmiotów aby za chwilę rozpocząć szukanie różnic ukrytych na kolejnych obrazkach. Powodzenia!
Miasto w Chmurach

Miasto w Chmurach

Witajcie podróżnicy! Wybierzcie się dziś w podróż do miasta znajdującego się bardzo wysoko w górach, do którego jak do tej pory nie dotarł żaden śmiałek. Wzbijcie się w przestworza małym sterowcem wyglądającym jak łódka. Pokonujcie skalne tunele uważając aby nie uszkodzić poszycia. W powietrzu możecie także znaleźć sporo gwiazdek. Zbierzcie je i dotrzyjcie do platformy lądowania.

Popularne gry budowanie miasta

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!