Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Całowanki

Walentynkowy Pocałunek Piotrusia Pana

Walentynkowy Pocałunek Piotrusia Pana

Piotruś Pan tak zakochał się w pewnej wróżce, że postanowił pocałować ją w Walentynki aż 100 razy. Czy pomożesz tej romantycznej parze i dopilnujesz aby nikt im w tych czułościach nie przeszkodził?
Pocałunek Pielęgniarki

Pocałunek Pielęgniarki

Romantyczna gra w pocałunki której akcja rozgrywa się w pewnym szpitalu. Pielęgniarka zakochała się w swoim pacjencie ze wzajemnością, i teraz korzystają z każdej nadarzającej się okazji aby obdarzyć się nawzajem romantycznymi pocałunkami. Pomóż im w całowaniu i pilnuj żeby nikt tego nie widział i nikt im w tym nie przeszkadzał!
Ślubna Całowanka

Ślubna Całowanka

Jack i jego ukochana właśnie się pobrali i wybrali się do pewnej ekskluzywnej restauracji aby zjeść romantyczną kolację. Pomóż im w pocałunkach pilnując aby nikt ich nie przyłapał. Jeśli kogoś zauważysz natychmiast przerwij całowanie. Inaczej para może zostać wyproszona. Twoim zadaniem będzie wypełnienie paska widocznego na ekranie. Powodzenia!
Całowanie na Schodach

Całowanie na Schodach

Całowanie się w miejscu publicznym to prawdziwe wyzwanie dla pary zakochanych. Na pewno nie chcą aby ktoś się na nich gapił. Pewna dziewczyna zakochała się w chłopcu, który sprząta jej dom. Niestety na kanapie siedzą jej rodzice. Stojąc na schodach spróbuj pocałować swojego chłopaka jednak bardzo uważaj aby nie zauważyli tego mama z tatą. Powodzenia!
Całowanka Winx

Całowanka Winx

Stella ma wielką ochotę pocałować swojego nowego chłopaka, jednak cały czas ktoś im w tym przeszkadza. Spróbuj im pomóc! Wykorzystaj moment w którym w pobliżu nie ma nikogo, i pocałuj go starając się wypełnić widoczny na górze ekranu pasek. Uważaj jednak na wścibskie spojrzenia, jeśli ktokolwiek dostrzeże ich romantyczne całusy przegrasz.
Całowanie w Ogrodzie

Całowanie w Ogrodzie

Pewna zakochana w sobie para wybrała się na spacer po pięknym, porośniętym bujną roślinnością ogrodzie. W tym romantycznym miejscu naszła ich nieodparta ochota na pocałunki. Na początku gry musisz jednak rozproszyć uwagę innych spacerowiczów, następnie możesz pocałować swojego partnera. Staraj się robić to w taki sposób, aby nikt was nie dostrzegł. Jeśli ci się powiedzie przejdziesz do następnej rundy!
Całowanie w Pociągu

Całowanie w Pociągu

Bardzo fajna i niezwykle romantyczna całowanka której akcja rozgrywać się będzie w pociągu ekspresowym pędzącym gdzieś przez kraj. Siedzisz obok swojego chłopaka. Co pewien czas korytarzami przechadza się kontrolerka biletów jednak mimo tego masz wielką ochotę go pocałować. Wykorzystaj okazję gdy nikt nie patrzy i obdarz swojego chłopaka romantycznymi buziakami!
Pocałunek Roszpunki

Pocałunek Roszpunki

Roszpunka postanowiła nagrodzić swojego księcia gorącym pocałunkiem, jednak w miejscu w którym się aktualnie znajdują aż roi się od nieproszonych gości. Musisz pocałować swojego ukochanego tak, aby nikt w tym czasie was nie dostrzegł. Im dłużej będziesz całować księcia tym więcej punktów zdobędziesz, jednak cały czas musisz mieć się na baczności! Spróbuj ukończyć wszystkie poziomy gry i baw się dobrze!
Miłosny Pocałunek Misiów

Miłosny Pocałunek Misiów

Pewna zakochana para małych misiów mieszkających w lesie bardzo się w sobie zakochała. Niestety leśne zwierzęta bardzo lubią plotkować więc para musi bardzo uważać aby wieść zbyt szybko nie rozniosła się po całym lesie. Pomóż im w całowaniu i dopilnuj aby żadne zwierze tego nie zauważyło. Jeśli teren będzie czysty lub nikt nie będzie patrzył w ich kierunku kliknij na misie a zaczną się całować.
Miłość Wampirów

Miłość Wampirów

Pomimo tego, że może wydawać się to nieco dziwne, również w świecie mitycznych wampirów istnieje miłość. Wampiry nie mogą jednak spotykać się ze sobą w środku dnia, światło słoneczne jest dla nich zabójcze. Muszą ukrywać się w mrokach nocy. Nasza dwójka postanowiła wybrać na swoją kolejną randkę mury starego zamczyska. Niestety, jest od również siedzibą innych wampirów, a ujawnienie waszego związku nie wchodzi w rachubę. Podczas całowania uważaj, aby żaden inny wampir tego nie dostrzegł. Wypełnij widoczny na ekranie pasek pocałunku i zdobądź jak najwięcej punktów!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!