Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ciekawski George

Ubieranka Ciekawskiego Georga

Ubieranka Ciekawskiego Georga

Tym razem kolejna gra dla fanów serialu o Ciekawskim Georgu. To typowa ubieranka w której postaracie się wybrać jakiś fajny kostium dla tej zabawnej i ciekawej świata małpki. Przejrzyjcie zasoby jej szafki i przymierzajcie różne ciuchy tak długo, aż znajdziecie w niej coś, co wam się spodoba.
Układanka z Ciekawskim Georgem

Układanka z Ciekawskim Georgem

Jeśli lubicie serial o przygodach zabawnej małpki Ciekawskiego Georga oraz jego właściciela, mężczyzny w żółtym kapeluszu to koniecznie zagrajcie w grę nawiązującą do jego przygód! Są to klasyczne puzzle które różnią się od innych tym, że fragmenty obrazka obracamy zgodnie z ruchem wskazówek zegara aż każdy z nich znajdzie się w prawidłowym położeniu.

Popularne gry ciekawski george

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!