Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Ciuchcia

Ciuchcia z Węglem

Ciuchcia z Węglem

Pierwsza część serii rewelacyjnych gier o pociągach. Zadaniem gracza będzie przetransportowanie ładunku węgla do elektrowni, a środkiem lokomocji będzie, podobnie jak w kolejnych częściach, szybka ciuchcia. Podczas jazdy pamiętajcie o jednym, trzeba dostosowywać prędkość do warunków panujących na naszej kolejowej trasie. Zbyt duża prędkość to ryzyku zgubienia ładunku.
Ciuchcia Bobi Bobi

Ciuchcia Bobi Bobi

Wspaniała gra edukacyjna dla najmłodszych graczy nawiązująca do postaci zabawnego stworka zwącego się BobiBobi. Będzie on jeździł małą ciuchcią a ty musisz zbierać pisanki i wrzucać je do odpowiednich wagoników. Czas na wykonanie tego zadania będzie ograniczony, ponieważ za nieprawidłowe trafienie i stłuczenie pisanki stracisz 10 sekund czasu. Każdy wagonik pomieści jedynie pięć jajek.
Ciuchcia Dory

Ciuchcia Dory

Sprawdźcie swoje umiejętności w kolejnej grze o przygodach podróżniczki Dory znanej z kreskówek na kanale Nick Jr i Nickelodeon i poprowadźcie zabawną ciuchcię przez trudny teren. Zadaniem Dory będzie przetransportowanie towaru z jednej stacji kolejowej do drugiej, jednak zadanie to może okazać się dość trudne z uwagi na wyboju. Łatwo zgubić towar więc lepiej sterujcie prędkością pociągu i w razie potrzeby naciśnijcie na hamulec.

Popularne gry ciuchcia

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!