Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Dekorowanie

Dekorowanie Ogrodu

Dekorowanie Ogrodu

Nowa gra dla wszystkich fanek dekorowania, tym razem zabawicie się w dekorowanie ogrodu. Grafika przypomina trójwymiar, klikając na różne obiekty możecie zmieniać ich wygląd, jednak sama gra nie daje zbyt wielu możliwości. Zagrajcie sami.
Dekorowanie Farmy

Dekorowanie Farmy

Bardzo fajna i prosta gra w dekorowanie dla dzieci. Wasze zadanie będzie dzisiaj polegało na udekorowaniu obrazka przedstawiającego farmę. Wykorzystaj różne obiekty oraz zwierzęta dostępne w katalogu i rozmieść je na tej farmerskiej scenie. Każdy obiekt musi znaleźć się na właściwym miejscu więc podążaj za schematem!
Dekorowanie Baru

Dekorowanie Baru

Właśnie kupiłaś puste lokum które masz zamiar zamienić na bar, czeka cię jednak bardzo dożo pracy. Trzeba będzie rozmieścić wszystkie meble, krzesła, stoliki, zadbać o odpowiednią atmosferę oraz wszystkie niezbędne dodatki. Rozpocznij dekorowanie tego pustego pomieszczenia i dodawaj kolejne elementy klikając na ikonki!
Dekorowanie Pokoju

Dekorowanie Pokoju

Bądź kreatywna jak nigdy dotąd i stwórz pokój o którym zawsze marzyłaś! Niech każdy mebel znajdzie się tam, gdzie powinien stać, ściany niech będą w twoim ulubionym kolorze, zmieniaj wszystko i dopasuj do swojego gustu za pomocą ikonek po obu stronach ekranu!
Dekorowanie Akwarium

Dekorowanie Akwarium

Po ciężkim dni w pracy można odprężyć się robiąc rybkom w akwarium małe przemeblowanie. Spróbuj udekorować ich wodne mieszkanko wybierając zarówno wygląd samej rybki jak i jej otoczenia. Zmieniaj obiekty za pomocą ikon widocznych na górze ekranu i sprawdź jak akwarium będzie się prezentowało.
Dekorowanie Pokoju

Dekorowanie Pokoju

Czy marzy ci się posiadanie w swoim domu pokoju przeznaczonego tylko i wyłącznie na siłownię? Jeśli tak to pomyśl, jak taki pokój mógłby wyglądać i zaprojektuj go wedle swojego gustu. Możesz rozmieścić różne sprzęty w wybranych przez siebie miejscach, wykorzystaj swoją wyobraźnię i zabaw się w dekoratorkę wnętrz!
Dekorowanie Placu Zabaw

Dekorowanie Placu Zabaw

Na pewnym dziecięcym placu zabaw zaroiło się od śmieci. Musisz zrobić tam porządku oraz udekorować to miejsce na nowo. Rozpocznij pracę i wykonuj wszystkie powierzone ci zadania, jeśli się sprężysz na pewno będziesz w stanie doprowadzić to miejsce do ładu w kilka chwil.
Dekorowanie Dyskoteki

Dekorowanie Dyskoteki

Każda nastolatka lubi wybrać się od czasu do czasu na dyskotekę aby wyszaleć się na parkiecie tanecznym. W tej grze wcielisz się jednak w projektantkę której zadaniem będzie wybranie mebli oraz sprzętu który znajdzie się w nowym klubie. Rozmieść wszystkie akcesoria muzyczne, meble, kanapy, stoliki i inne obiekty w wybranych miejscach i sprawdź czy nadajesz się na projektantkę!
Trójwymiarowe Dekorowanie

Trójwymiarowe Dekorowanie

Czy jesteś zaprawioną projektantką wnętrz? Jeśli tak to będziesz miała okazję pokazać co potrafisz! Stwórz swój własny, modny i elegancki, a do tego ładnie umeblowany pokój - na dodatek gra jest w 3D. Możesz wstawić do niego nawet stół bilardowy, stół do ping-ponga lub piłkarzyki. Przyda się w nim na pewno wygodna sofa lub jakieś fotele. Przejrzyj katalog mebli a na pewno znajdziesz w nim coś fajnego!
Dekorowanie Pokoju Księżniczki

Dekorowanie Pokoju Księżniczki

Pewna mała dziewczynka marzy o sypialni która będzie przypominała pokój prawdziwej księżniczki. Czy jesteś w stanie spełnić jej marzenie? Spróbuj stworzyć iście bajkową komnatę wykorzystując do tego celu prawdziwe meble oraz akcesoria! Nie zapomnij również o wielkim łożu z baldachimem! Wykorzystaj różne kolory dzięki którym za każdym razem będziesz w stanie umeblować pokój w inny sposób!
Dekorowanie Świata Syren

Dekorowanie Świata Syren

Stwórzcie swoje własne, podwodne królestwo syren! Macie wpływ na niemal każdy element otoczenia które możecie modyfikować za pomocą dolnych przycisków. Pierwszy z nich odpowiada za zmianę roślinności będącej na głównym planie. Kolejny przycisk pozwoli wam umieścić w krajobrazie morskie stworzenia. Trzeci oraz czwarty pozwoli wam umieścić na scenie piękną syrenkę oraz zmienić kamień na którym siedzi. Za pośrednictwem kolejnych przycisków zmodyfikujecie scenerię tła. Miłej zabawy!
Dekorowanie Pisanki

Dekorowanie Pisanki

Zbliża się Wielkanoc, jeśli powoli przymierzacie się do malowania pisanek to koniecznie rozpocznijcie od tej gierki i przygotujcie sobie kilka wzorów! Możecie sprawdzić jak jajko będzie wyglądało w różnych dekoracjach, wzorach i kolorach.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!