Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Dora Poznaje Świat

Wędkująca Dora

Wędkująca Dora

Lubicie łowić ryby? Ostatnio takie wędkowanie stało się prawdziwą pasją Dory. Zawsze gdy ma trochę wolnego czasu wypływa na morze swoim małym stateczkiem i relaksuje się łowiąc dorodne okazy pływające w podmorskich głębinach. Na samym dnie można znaleźć także kilka innych, znacznie bardziej wartościowych rzeczy niż ryby. Są tam również skarby które zatonęły wraz ze statkami podczas sztormów. Czy pomożecie Dorze je wyłowić?
Kąpanie Małej Dory

Kąpanie Małej Dory

Każda fanka przygód Dory z Nick Jr na pewno doskonale wie, jak jego bohaterka wygląda. Prawie wcale się nie zmieniła od czasu, gdy była jeszcze bardzo małą dziewczynką. Sprawdźcie jak wtedy wyglądała, co więcej, pomóżcie jej mamie ją wykąpać. Jeśli nie dacie jej zabawek po chwili się rozpłacze, a wtedy z kąpieli nici. Dopilnujcie, aby przez cały czas promieniała i była w świetnym humorze!
Drewniany Domek Dory

Drewniany Domek Dory

Chyba każdy z nas w dzieciństwie marzył o posiadaniu swojego własnego drewnianego domku na drzewie który stanowił by swego rodzaju azyl lub świetne miejsce do zabawy bądź spędzania wolnego czasu. Dora postanowiła zrealizować swój plan i wybudować sobie drewniany domek. Choć nie będzie się znajdował na drzewie to jednak będzie zbudowany na podwyższeniu. Do jego werandy będzie przylegała zjeżdżalnia po której będzie mogła dostać się szybko na dół. Konstrukcja jest już gotowa, jednak teraz Dora musi go jeszcze pomalować. Nie ma żadnych fajnych pomysłów więc liczy na ciebie. Czy pomożesz jej w doborze odpowiednich barw lub wzorów dzięki którym jej domek stanie się jeszcze piękniejszy?
Dora Jako Syrenka

Dora Jako Syrenka

Dora postanowiła odwiedzić podmorski świat kryjący się w głębinach oceanu. W tym celu za sprawą magicznego eliksiru przemieniła się w syrenkę! Zastaniecie ją siedzącą na dużym, kamiennym bloku wśród podwodnej roślinności i pływających rybek. Wybierzcie dla niej ładny strój, fryzurę a nawet kolor ogona.
Dora Ratuje Psy

Dora Ratuje Psy

Przyjemna i bardzo fajna gra w rysowanie drogi. Dora musi uratować szczeniaka który zgubił się w lesie. Kliknij myszką i pociągnij ścieżkę po której Dora pojedzie na nartach. Na scenie znajdują się również kości które Dora może zebrać. Zdobędzie wtedy więcej punktów, jednak nie będzie to proste.
Latająca Dora

Latająca Dora

W tej grze będziecie mieli możliwość polatania wraz z Dorą po ekranie. Dora po raz kolejny ruszy na ratunek zwierzętom, jednak tym razem zadanie będzie wymagało sporej zręczności oraz refleksu. Dora musi odbijać piłkę do nogi i przebijać nią bańki w których uwięzione są zwierzaki. Jeśli piłka spadnie stracicie życie.
Dora Zwiedza Zoo

Dora Zwiedza Zoo

Na pewno wiecie, że Dora bardzo kocha wszystkie zwierzęta. Dzisiaj postanowiła dowiedzieć się o nich czegoś więcej i wybrać się do miejskiego zoo. Czy będziesz w stanie przygotować dla niej ubranie na tę wyprawę? Zastanów się nad ciuchami które będą najbardziej odpowiednie na tę okoliczność!
Ubieranka Podróżniczki Dory

Ubieranka Podróżniczki Dory

Dora postanowiła wykorzystać wakacje i wybrać się na plażę. Njpierw trzeba się jednak do takiej wyprawy jak najlepiej przygotować a ty będziesz musiała o to zadbać. Zastanów się, co Dora powinna na siebie włożyć, zajrzyj do jej szafy z ubraniami i wybierz te które będą ci się najbardizej podobały!
Dora na Nartach

Dora na Nartach

Czy jesteście gotowi aby wybrać się wraz z Dorą na narty i poszaleć po alpejskich stokach? Z pewnością tak! Pomóżcie więc Dorze dojechać na sam dół zbocza pokonując wszystkie przeszkody. Spróbujcie zdobyć jak największą ilość punktów i pomóc bohaterce w bezpiecznym pokonaniu wszystkich przeciwności.
Podróżniczka Dora na Nartach

Podróżniczka Dora na Nartach

Dora tego roku postanowiła wybrać się na narty w Alpy Szwajcarskie. Szusowanie po ośnieżonych stokach nie będzie jednak należało do najłatwiejszych. Na jej drodze natkniesz się na wiele przeszkód, które skutecznie utrudnią jej przeprawę przez góry. Poprowadź ją przez ośnieżone stoki przeskakując nad przepaściami i unikając wywrotek!
Skoki z Wodospadu

Skoki z Wodospadu

Dora, poszukiwaczka przygód znana z kreskówek edukacyjnych dla dzieci znajduje się na samym szczycie rwącego wodospadu z którego musi zejść skacząc po wystających z wody kamieniach. Poprowadź ją za pomocą myszki i nie pozwól aby spadła w dół. Uważaj na małe kamienie, ponieważ Dora bardzo łatwo może się na nich poślizgnąć.
Pokaz na Scenie

Pokaz na Scenie

Dora chce zorganizować pokaz na scenie. Ma zamiar zaprezentować swojej publiczności jak tańczy. Twoim zadaniem będzie zbudowanie dla niej sceny z różnych elementów. Wykorzystaj do tego kwadratowe bloki, deski oraz sprężyny. Na każdym z poziomów musisz dopilnować, aby scena była stabilna i nie zawaliła się gdy Dora na niej stanie!
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!