Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Drift

Driftowanie z Benem

Driftowanie z Benem

Ben 10 kupił sobie nowy sportowy samochód przeznaczony głównie do driftu i ma zamiar wypróbować go na torze. Sprawdź co to auto potrafi i pomóż Benowi pokonać jak najwięcej okrążeń. Podczas jazdy zbijaj pachołki stojące na drodze, jeśli uda ci się złapać ikonę Omnitrixa dostaniesz dopalacz. Ukończenie poziomu odblokuje kolejny.
Driftowanie na Pustyni

Driftowanie na Pustyni

Wsiadaj za kierownicę samochodu którym za kilka chwil ruszysz na pustynny wyścig połączony z szalonym driftingiem! Spróbuj zdeklasować wszystkich swoich przeciwników którzy biorą udział w rajdzie i pokonać wszystkie okrążenia zajmując pierwsze miejsca. Jeśli dobrze ci pójdzie na pewno zakwalifikujesz się do kolejnej rundy wyścigu. Daj z siebie wszystko i zbieraj dopalacze!
Driftujący Mario

Driftujący Mario

Ruszaj wraz z Mario na zwariowaną jazdę i driftuj po kolejnych torach wyścigowych! Na drodze znajdują się również obiekty które możesz niszczyć. Pędź przed siebie wprowadzając swoje auto w poślizgi i staraj się podczas driftu zapanować nad samochodem! Jeśli zbierzesz wystarczającą ilość punktów odblokujesz kolejny tor.

Popularne gry drift

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!