Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Dzwoneczek

Dzwoneczek na Sankach

Dzwoneczek na Sankach

Gra dla dziewczyn będących fankami wróżki o imieniu Dzwoneczek. W jej krainie nareszcie spadł śnieg. Wróżka postanowiła skorzystać z pięknej zimy i pozjeżdżać ze wzgórza na swoich sankach. Podczas zjazdu ze stoku może także zbierać gwiazdki. Pokieruj jej poczynaniami i spróbuj ominąć wszystkie kamienie i drzewa i dojechać bezpiecznie na sam dół.
Biżuteria Dzwoneczka

Biżuteria Dzwoneczka

Pomóż dziewczynie o imieniu Dzwoneczek łączyć ze sobą biżuterię, pamiętaj jednak, że jedynym sposobem aby tego dokonać będzie zamienianie poszczególnych przedmiotów miejscami i układanie ich w rzędzie po trzy takie same. Wykorzystaj jej magiczną różdżkę i zdobądź jak najwięcej punktów!
Obrazki Dzwoneczka

Obrazki Dzwoneczka

Czy uda ci się odszukać wszystkie liczby ukryte na obrazkach przedstawiających Dzwoneczek, magiczną wróżkę znaną z bajki animowanej Walta Disneya? Z pewnością! Rozpocznij poszukiwania i przesuwając kursor po ekranie wyławiaj kolejne cyferki. Pamiętaj, że za nieprawidłowe kliki stracisz kilka punktów, więc uważaj!
Szukanie Liczb z Dzwoneczkiem

Szukanie Liczb z Dzwoneczkiem

Czy macie ochotę poszukać ukrytych na obrazkach liczb? Na każdej bajkowej scenie przedstawiono piękną i lubianą przez wszystkie dzieci wróżkę o imieniu Dzwoneczek. Na samej górze ekranu widnieją różne cyfry, spróbujcie odszukać każdą z nich! Czy przejdziecie wszystkie poziomy?
Szukanie Owoców z Dzwoneczkiem

Szukanie Owoców z Dzwoneczkiem

Czy pomożecie wróżce o imieniu Dzwoneczek w dopasowywaniu owoców po ich kształtach? Po prawej stronie ekranu widnieje ramka w której będą przesuwały się jedynie cienie owoców. Na dole zaś ramka w której przesuwają się prawdziwe owoce. Dopasuj każdy z nich do odpowiadającego mu kształtu i zdobywaj w ten sposób punkty!
Karty Dzwoneczka

Karty Dzwoneczka

Wspaniała, kolorowa układanka dla wszystkich miłośniczek Dzwoneczka. Zadanie polega na ułożeniu prostych puzzli z pojawiających się elementów. Postaraj się odtworzyć scenę przedstawiającą trzy piękne dziewczęta w jak najkrótszym czasie! Fragmenty przesuwaj za pomocą myszki.
Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!