Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Fineasza I Ferba

Układanka Fineasza i Ferba

Układanka Fineasza i Ferba

Tym razem prosta gierka dla wszystkich fanów przygód Fineasza i Ferba, dwóch braci z kreskówek na Disney Channel, który potrafią zbudować praktycznie wszystko z niczego. Każdego dnia na swoim podwórku zastanawiają się nad nowymi, ułatwiającymi życie wynalazkami. Czy uda ci się naprawić przedstawiający ich obrazek obracając kolejne elementy układanki?
Przedmioty Fineasza i Ferba

Przedmioty Fineasza i Ferba

Kreskówki o przygodach Fineasza i Ferba zyskały sobie spore grono sympatyków. Tych dwóch, zabawnych i niezwykle pomysłowych braci uwielbia tworzyć rozmaite, czasami wręcz niesamowite konstrukcje. W tej grze spróbujesz odszukać wszystkie przedmioty które zostały ukryte na obrazkach przedstawiających naszych bohaterów oraz inne postacie. Wyostrz swój wzrok i spróbuj wyłowić je wszystkie z kolorowego otoczenia!
Kręgle Fineasza i Ferba

Kręgle Fineasza i Ferba

Fineasz i Ferb wpadli na kolejny, ciekawy pomysł. Postanowili zbudować kręgielnię. Skoro udało im się już ten projekt ukończyć przyszła pora aby rozegrać na niej mały turniej. Wybierz jednego z nich i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów pokonując brata. Miłej gry!
Szukanie Liter Fineasza i Ferba

Szukanie Liter Fineasza i Ferba

Przyjrzyjcie się scenie, w której Fineasz, Ferb oraz agent Pepe bronią się przed nadlatującymi ze wszystkich stron robotami. Jeśli chcecie poznacz dalszy ciąg tej historii to koniecznie zagrajcie i wyszukajcie każdą literę ukrytą na tej scenie. Za prawidłowe odszukanie literki zdobędziecie kilka punktów, niestety za klikanie w nieprawidłowe miejsca stracicie te punkty.
Szukanie Liczb

Szukanie Liczb

Następna gra na spostrzegawczość, która ponownie nawiązuje do bardzo fajnej kreskówki o przygodach Fineasza i Ferba, czyli braci wynalazców, którzy potrafią stworzyć praktycznie każdą konstrukcję, która tylko przyjdzie im do głów. Skup się na każdym z kolorowych obrazków i spróbuj wyłowić liczby które zostały na nich ukryte. Spróbuj uzyskać jak największą ilość punktów!
Fineasz i Ferb 3D

Fineasz i Ferb 3D

To chyba jedna z najlepszych gier Fineasza i Ferba, znanych bohaterów kreskówki z Disney Channel, która pojawiła się w sieci. Dzięki Unity 3D przeniesiemy się do trójwymiarowego świata w którym musimy pomóc naszym bohaterom przejść przez korytarze fabryki i poradzić sobie z różnymi zadaniami. Podpowiedzi dotyczące sterowania znajdują się na początku gry, w arkana poruszania się postaciami wprowadzi wam krótki samouczek. Powodzenia!
Ucieczka z Dżungli

Ucieczka z Dżungli

Przeżyjcie wraz z Fineaszem ciekawą przygodę której akcja zabierze was do lasów deszczowych amazońskiej dżungli. Natkniecie się w niej na wiele niebezpieczeństw i groźnych zwierząt. Pokonajcie drogę wiodącą przez rzeki rojące się od krokodyli ziejących ogniem oraz innych, trudniejszych bestii. Pamiętajcie, że jeden niewłaściwy ruch może okazać się dla Fineasza tym ostatnim więc uważajcie na każdy krok.

Popularne gry fineasza i ferba

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!