Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Hamburgery

Kanciastoporty Zbiera Hamburgery

Kanciastoporty Zbiera Hamburgery

Dla relaksu fajna gierka zręcznościowa ze Spandzbobem. Bohater będzie musiał wykonać zadanie dla pana Kraba. Musi zebrać wszystkie hamburgery które wypadły z ciężarówki transportowej. Niektóre z nich porwał prąd i wzniósł do góry osadzając je na podmorskich roślinach. Pomóż Kanciastoportemu we wspinaczce. Gdy już zgromadzisz wszystkie burgery znajdź Partyka i wraz z nim przenieś się do następnej rundy!
Porządkowanie Jedzenia

Porządkowanie Jedzenia

Spongebob w te wakacje postanowił zarobić trochę pieniędzy więc zatrudnił się w restauracji u pana Kraba. Tym razem nie będzie obsługiwał klientów a porządkował jedzenie zalegające w magazynie. Aby je posegregować będzie jednak musiał układać je po trzy w liniach. Jeśli ułożysz w pionowym lub poziomym rzędzie trzy hamburgery lub lody Spandzbob będzie mógł odłożyć je we właściwe miejsce.

Popularne gry hamburgery

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!