Logo strony
    Masa darmowych gier dla dzieci i nie tylko!

Gry Jaskiniowcy

Jaskiniowcy Strzelają Rzuty Karne

Jaskiniowcy Strzelają Rzuty Karne

Podczas gry wybierzesz się w na prawdę bardzo długą podróż w czasie i cofniesz się do epoki dinozaurów i jaskiniowców. Nawet oni lubili od czasu do czasu pograć w piłkę nożną. W tej grze spróbujesz swoich sił w strzelaniu rzutów karnych i postarasz się strzelić jak najwięcej goli. Być może uda ci się nawet zdobyć pierwszego gola w historii ludzkości.

Popularne gry jaskiniowcy

Drodzy gracze! Nasz serwis korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Waszych przeglądarek. Jeśli nie zgadzacie się na ich zapisywanie, możesz zablokować mechanizm w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Witaj graczu! Serwis Gry-Dladzieci.org to miejsce do którego jeszcze nie jeden raz powrócisz! Dzięki codziennym aktualizacjom możesz być pewny(a), że za każdym razem znajdziesz u nas tylko najnowsze, najbardziej wciągające, i co najważniejsze - darmowe gry dla dzieci zebrane z całego internetu specjalnie dla Was! Każdego dnia staramy się wybrać specjalnie dla Was nowe, wciągające tytuły! W naszym serwisie znajdziecie zarówno gry przezoaczone dla dzieci, jak i dla starszych graczy, gry dla chłopców jak i gry dla dziewczyn! Jeśli podoba Ci się nasz serwis koniecznie poleć go swoim kolegom i koleżankom!